fbpx
570 573 574
570 574 575
biuro@finansowa1.pl
  • Dowiedz się więcej.

    Przydatne informacje ze świata kredytów nie tylko hipotecznych

Zastanawiasz się, w jakiej sytuacji warto sięgnąć po kredyt firmowy? Czy jego wzięcie będzie dźwignią dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa? A może boisz się, że zagrozi jego stabilności?


Spokojnie, decyzję o kredycie warto zawsze rozważyć z każdej strony. Dobrze przemyślana inwestycja i adekwatny biznesplan to podstawa. Właściwą decyzję pomoże też podjąć analiza możliwości wypracowania konkretnego zysku, a także konsultacja z doradcą kredytowym.


Zanim jednak zdecydujesz się na kredytowe wsparcie firmy, zastanów się nad tym, czy:
    • Inwestycja, którą chcesz sfinansować, jest w stanie wygenerować odpowiedni zysk, by spłacać należności;
    • W jakim czasie będziesz mógł/mogła uzyskać zwrot z inwestycji;
    • Czy firma jest rentowna, a kredyt nie przedłuży tylko jej agonii?  
    • Czy kredyt firmowy rzeczywiście pomoże Ci rozwinąć firmę?
    • Jeśli masz dobry pomysł, a dodatkowe finanse tylko pomogą w jego realizacji, kredyt może stać się trampoliną w rozwoju firmy.

Kiedy warto skorzystać z kredytu firmowego?

Gdy Klienci spóźniają się z płatnościami....
Nierzadko klienci opłacają faktury po terminie. Czasem powoduje to niepotrzebne trudności wynikające z chwilowej utraty płynności finansowej firmy. W takim momencie warto skorzystać z pożyczek dla firm, które pozwolą nam pokryć bieżące wydatki i zobowiązania.

Gdy chcemy zainwestować...
Z kredytu dla firm warto skorzystać też, gdy mamy pewność, ze pomysł na biznes jest trafiony i przyniesie nam spoory dochód, który pozwoli nam szybko spłacić kredyt. Dosyć często zdarza się tak, że od realizacji danego pomysłu dzieli nas np. tylko brak odpowiedniego sprzętu lub maszyn. W takiej sytuacji warto skorzystać z zewnętrznego finansowania, aby szybko móc realizować plany rozwoju.

Gdy Twoja firma zarabia sezonowo...
Cóż, nie wszystkie przedsiębiorstwa generują stały, równomierny zysk. Niektóre branże działają sezonowo, w wybranych miesiącach generują zysk, a w innych mają przestoje. Jest tak np. z branżami gastronomicznymi uzależnionymi od wesel, komunii i imprez. Firma, która działa w taki sposób, by przetrwać czas przestoju, może rozważyć skorzystanie z kredytu, który spłaci szybko, gdy nadejdzie sezon.

Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się ze specjalistą, który pomoże Ci podjąć dobrą decyzję i wybrać najlepszy kredyt.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pod nr …. lub napisz na Finansową 1 korzystając z formularza znajdującego się poniżej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy uzyskać kredyt na wymarzony dom lub mieszkanie.

Skierki 1/246, 20-601 Lublin
570 573 574
570 574 575
biuro@finansowa1.pl
www.finansowa1.pl
 
 

Zapisz się na Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Kontakt