fbpx
570 573 574
570 574 575
biuro@finansowa1.pl

Kredyt firmowy na dowolny cel pozwala szybko realizować plany przedsiębiorstwa, a także znacznie się rozwinąć. Bardzo często właściciele działalności są w takiej sytuacji finansowej, że pożyczki firmowe są najlepszym rozwiązaniem. Doradztwo kredytowe sprawia, że kredytobiorca, który ma firmę może spać spokojnie. Jeżeli zatem prowadzisz działalność, nie musisz martwić się o to, gdzie zaciągnąć kredyt. Nie musisz także niczego sprawdzić. Po prostu zaufaj doradcy kredytowemu z Finansowa 1.

Kredyt dla przedsiębiorcy - czym się charakteryzuje?

Kredyt dla przedsiębiorcy to pieniądze, które mogą przeznaczane na przykład na pokrycie wydatków, takich jak:

 • wynagrodzenia pracownicze,
 • faktury wystawione przez dostawców usług oraz produktów,
 • rachunki.

Jak zatem widać, mogą one pokrywać koszta bieżącej działalności. Jest to wtedy tak zwany kredyt obrotowy. To doskonałe rozwiązanie na przykład w sytuacji, gdy pojawiają się zatory płatnicze. Pożyczki firmowe w postaci kredytów obrotowych są czasami porównywane do kredytów gotówkowych. Wspomniany rodzaj pożyczek może uratować firmę przed popadnięciem w zadłużeniem.

Niektóre z pożyczek firmowych to kredyty przeznaczone na konkretny cel, na przykład kredyt biznesowy na samochód bądź też kredyt na mieszkanie. Przedsiębiorstwa pozyskują łatwo środki na swoje inwestycje. Kredyt na finansowanie takich zakupów jest w wielu sytuacjach najlepszym rozwiązaniem. Zaspokojenie potrzeb firmy jest niezbędne do jej działania.

Właściciele przedsiębiorstw nierzadko decydują się także na kredyt firmowy na dowolny cel. Kredyt dla przedsiębiorcy może przyjąć również formę kredytu konsolidacyjnego. Jest on przydatny w sytuacji, gdy właściciel firmy ma kilka zobowiązań. Kredyt na firmę konsolidacyjny pozwala na łatwą spłatę pożyczek o dłuższym okresie kredytowania. W takim przypadku możliwe jest także zmniejszenie miesięcznej raty do spłacenia. Kilka pożyczek zamienia się w jeden zbiorczy kredyt.

Pożyczki firmowe - na co zwracać uwagę?

W sytuacji, gdy decydujesz się na kredyt gotówkowy firmowy, weź pod uwagę następujące aspekty:

 • pożyczona kwota,
 • oprocentowanie,
 • okres spłaty,
 • prowizja za udzielenie kredytu,
 • dodatkowe opłaty.

Najlepszy kredyt dla firmy to oczywiście taki, w którym oprocentowanie jest jak najniższe, dodatkowe opłaty stają się kwestią marginalną, okres spłaty jest dogodny, prowizja za udzielnie kredytu nieobciążająca, a pożyczona kwota zaspokaja potrzeby przedsiębiorcy. Na szczęście nie musisz się o to martwić. Oferujemy Ci bowiem kompleksowe doradztwo kredytowe.

Wsparcie przy wyborze kredytu biznesowego

Bez względu na to, czy decydujesz się na kredyt gotówkowy dla firmy, czy też chodzi o konsolidację albo pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów działalności przedsiębiorstwa, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi doświadczeni doradcy pomagają Ci wybrać odpowiednią ofertę, a robią to na podstawie:

 • rozmowy na temat sytuacji Twojej firmy,
 • analizy Twojej sytuacji finansowej, a także zapotrzebowania działalności,
 • dostępnych ofert kredytu dla firm.

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i decydujesz się na kredyt gotówkowy na firmę, mierzysz się ze sporą odpowiedzialnością. Z tego powodu dbamy o każdy detal finalizacji kredytu, a także pomagamy Ci w załatwieniu wszelkich formalności. Pamiętaj, że dzięki działalności naszych doradców banki przychylniej oceniają kredytobiorców, a w związku z tym wnioskowana kwota kredytu dla Twojej firmy zostanie zaakceptowana, a Ty otrzymasz pożyczkę na sprzyjających warunkach. Jesteśmy po to, aby dać Ci gwarancję opłacalności.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Dzięki naszym usługom nawet wysokie kwoty są w zasięgu Twojej ręki. Nie tylko pokryjesz bieżące wydatki, ale również zainwestujesz w rozwój własnej działalności. Wystarczy tylko wybrać kredyt, korzystając ze wsparcia doradców finansowych z Finansowa 1.

 

Kontakt